Opinie

…. z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę AmazingEvent jako profesjonalistów w dziedzinie organizacji konferencji i spotkań cyklicznych w sektorze biznesowym. Miła obsługa i niesamowite pomysły oraz wykonanie zlecenia w 110% to domena tej firmy. Szczerze polecam.

Urszula K. Inter Cars S.A.

W styczniu 2013r. podjęliśmy współpracę z firmą AmazingEvent przy organizacji trzydniowego podsumowania roku 2012r. W zakresie działań była organizacja konferencji i wieczornej gali na 250 osób. Firma AE wykonała nasze zlecenie wzorowo, z pełnym zaangażowaniem i wsparciem. Polecamy ich jako godnego partnera w organizacji takich wydarzeń.

Julita B. National

W lutym 2013r. organizowaliśmy we współpracy z firmą AmazingEvent Bal Karnawałowy w stylu lat 20’ dla 700 osób, w tym naszych pracowników i kluczowych Klientów naszej firmy. Dzięki firmie AE nasza impreza została zapamiętana jako najlepsza z pośród wszystkich organizowanych przez ostatnie 5 lat, dlatego postanowiliśmy, że będziemy cyklicznie zapraszać do współpracy z firmę AmazingEvent, którą serdecznie polecamy.

Anna T. Sii Sp. z o.o.

W 2010r. nasza firma podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą AmazingEvent i realizacji marzeń naszych klientów pod hasłem „ACOmpaniuj naszej przygodzie”. Nie zawiedliśmy się! Zespół AE przygotował profesjonalną ofertą, wykazał się elastycznym podejściem oraz ogromnym doświadczeniem. … biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie i zadowolenie uczestników organizowanych wspólnie wypraw z przyjemnością polecam AmazingEvent jako odpowiedzialnego partnera, oferującego realizację naszych pomysłów, projektów i dobrej niezapomnianej przygody.

Jacek K. ACO

… w 14 h uratowali naszą imprezę! Podjęliśmy współpracę z inną firmą, która miał nam przygotować i zorganizować imprezę. Mieliśmy podpisaną umowę i przelaną zaliczkę. W dzień przed terminem imprezy firma wycofała się z organizacji nie podając przyczyny. W pośpiechu znaleźliśmy firmę AmazingEvent, która w przeciągu 14 godzin od wykonania telefonu, przygotowała nam całość imprezy w skład, której wchodziła: organizacja konferencji, impreza w terenie i uroczysta tematyczna kolacja dla 280 osób. Bardzo, bardzo dziękujemy za uratowanie naszej imprezy. Wszystko zostało przygotowane tak, jak powinno być, z największą starannością i na bardzo wysokim poziomie. Rekomendujemy AmazingEvent jako firmę odpowiedzialną, pełną pomysłów, godną zaufania i przede wszystkim błyskawicznie działającą.

Marek S. Inter Cars S.A.

Jesteśmy wymagającą firmą, przywiązującą wagę do wysokiego standard usług, dlatego też od firm z którymi współpracujemy również oczekujemy staranności i wysokiej precyzji w działaniu. Firmę AmazingEvent wybraliśmy po wnikliwej analizie i nie zawiedli naszego zaufania. Zorganizowali dla nas konferencję tematyczną z wieczorną Galą, podczas której nasi pracownicy świetnie się bawili. Z pełną odpowiedzialnością polecamy AE jako solidnego partnera przy organizacji eventów.

Kuba T. Baxter Sp. z o.o.

dane kontaktowe

Amazing Event

506 161 590

biuro@amazingevent.pl

ul. Nowolipki 90
00-160 Warszawa

Działamy na terenie całej Polski!

formularz kontaktowy >>